CHAMPION OE014/T10 Bujı
Kategori
Marka
Uyumlu Modeller
MEGAN I-II/CLIO/PSA
Uyumlu Motorlar
1.6
Uyumlu Yıllar
1998-
Alternatif OE Numarası
Garanti Süresi
24 Ay
109,15 TL
TEKNİK ÖZELLİKLER
Marka: CHAMPION
Ürün Kodu: CHA OE014/T10
Tightening Torque [Nm]: 25 Nm
Spark Plug: 1 - Earthed Electrode
Electrode Gap [mm]: 1,0 mm
Spanner Size: 16
Thread Length [mm]: 19 mm