GATES AVX13X1600HD V Kayışı
Kategori
Marka
Uyumlu Modeller
CUMMINS, DAF, DEUTZ, FREIGHTLINER, JOHN DEERE, MAN, MASSEY FERGUSON, MERCEDES-BENZ, RENAULT, SCANIA
Alternatif OE Numarası
Garanti Süresi
24 Ay
635,12 TL
TEKNİK ÖZELLİKLER
Marka: GATES
Ürün Kodu: GTS AVX13X1600HD
Belt Material: Polychloroprene (Neoprene)
Colour: black
Length [mm]: 1600 mm
Material: Polychloroprene (Neoprene)
Observe broschure: None
Outer Length [mm]: 1615 mm
Tensile Cord Material: PA (polyamide)
Width [mm]: 13 mm